Polska samba czyli super Roger!!!

2

Reprezentacja Polski pokonała 1:0 (0:0) Walię w towarzyskim spotkaniu rozegranym w portugalskiej miejscowości Vila Real de Santo Antonio. Mecz był ostatnim etapem przygotowań do wiosennych najważniejszych meczów naszej kadry w eliminacjach do mistrzostw świata.
Mecz moim zdaniem był słabym widowiskiem. Jeżeli ktoś potrafił zobaczyć go w całości to podziwiam za wytrzymałość. Z boiska wiało nudą, nudą i jeszcze raz nudą. Warto wspomnieć, że pierwszy róg wywalczyliśmy w 61 minucie. Robi wrażenie. Ja należę do tych osób, które nie potrafią oglądać takich wyczynów i w miedzy czasie oglądałem mecz Skry Bełchatów w lidze mistrzów o wiele ciekawszy pomimo porażki 3-2 mamy szansę ( to siatkówkaJ) na awans oraz po raz drugi mecz Brazylia – Włochy.
Ale ta 80 minuta dobrze, że przełączyłem z powrotem na TVP1. Bramka Rogera przyznaje klasa światowa, czapki z głów. Warto było czekać. Panowie na treningu uczymy się tego strzału. Perełka.
Warto jeszcze tylko odnotować, że Polscy piłkarze odnieśli 20. zwycięstwo w 40. spotkaniu pod wodzą Leo Beenhakkera. Kolejny mecz już o coś rozegrają 28 marca, a ich rywalem w spotkaniu eliminacji mistrzostw świata będzie w Belfaście Irlandia Północna. Mam nadzieję, że trener na 10 dniowym zgrupowaniu poukłada naszą grę, bo z taką formą Irlandii nie zdobędziemy.
I jeszcze jedna informacja awansowaliśmy w rankingu FIFA z 31 na 28 pozycję. To chyba, dlatego że zremisowaliśmy z Litwą. Teraz po wygranej z Walią znów musimy awansować!!!