Kolejna porażka Manchesteru United

5739700

Drugą z rzędu porażkę zaliczył Manchester United. Czerwone Diabły przegrały na Craven Cottage z Fulham Londyn 0:2, a dodatkowo kończyły mecz w dziewiątkę. Czerwone kartki dostali: Paul Scholes oraz Wayne Rooney.

Tylko Dimitar Berbatov zagrał w ataku Manchesteru United. Na ławce usiedli m.in.: Carlos Tevez, Wayne Rooney oraz Michael Carrick.

Bardzo źle rozpoczęło się to spotkanie dla zawodników Manchesteru United. W 18. minucie z boiska wyleciał Paul Scholes za zagranie piłki ręką. Dodatkowo sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Danny Murphy.

6969164Po chwili ponownie gorąco zrobiło się w polu karnym Man Utd. Długą piłkę przejął Bobby Zamora i jego strzał dobrze obronił Edwin Van der Sar. 120 sekund później ponownie szarżował Zamora i Czerwone Diabły zostały zepchnięte do głębokiej defensywy. Ostatecznie do przerwy wynik nie uległ już zmianie, a Man Utd nie mógł pozbierać po stracie Scholesa.

W przerwie za Berbatova na boisku pojawił się Wayne Rooney. Tymczasem mijały minuty, a Fulham grało znakomicie. Nie dawało rozpędzić się mistrzom Anglii. W końcu Sir Alex Ferguson sięgnął również po Carlosa Teveza. Zmienił on Johna O’Shea i MU miało grać jeszcze ofensywniej.

Tymczasem zamiast bramki dla Man Utd trzy minuty przed końcem Fulham ponownie pokonało Edwina Van der Sara. Tym razem Holender skapitulował po strzale Zoltana Gery. Co gorsze dla Diabłów – czerwoną kartką został ukarany Wayne Rooney i goście kończyli mecz w dziewiątkę. Przegrali drugi z rzędu mecz.

Fulham – Manchester United 2:0 (1:0)
1:0 Murphy (k.) 18′