Sparta tylko na remis

W dniu wczorajszym nasza drużyna rozpoczęła walkę o utrzymanie się w Serie A. Podejmowaliśmy rezerwy drużyny AKS Mikołów. Po meczu walki zremisowaliśmy z wyżej notowanym rywalem 1-1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył głową grający na prawej pomocy Marcin Stawiarki, asystował przy tym golu na nowy zawodnik Tomasz Nowak.
Wyrównanie padło w 92 minucie. Goście wykonywali rzut różny, po którym głową gola zdobył Waldemar Welcz po asyście Krzysztofa Lasoty. Warto podkreślić, iż drużyna gości grała od 80 minuty w 10 po otrzymaniu przez Przemysława Cieszko drugiej żółtej kartki a w konsekwencji czerwonej.
Szkoda, szkoda, szkoda… Była olbrzymia szansa na wygraną i wydostanie się ze strefy spadkowej. Za szybko uwierzyliśmy wygraną. Grając w 10 drużyna gości była o wiele groźniejsza a my chcieliśmy już na stojąco dowieść zwycięstwo do końca. Mecz ma 90 minut i przez cały czas musimy być skoncentrowani.
Za tydzień gramy na wyjeździe z rezerwami Podlesianki Katowice i jeżeli chcemy liczyć się w walce o utrzymanie musimy ten mecz wygrać!!!

Na koniec pytanie do naszych zawodników.

Kto nie upilnował zawodnika gości w naszym polu karnym?