BKS zmiażdżył 1FC Katowice!!!

W dniu wczorajszym Sparta Katowice pokonała na wyjeździe, w derbach Katowic drużynę, FC Katowice, która po tym meczu spadła na ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Spotkanie dostarczyło nam wielu pozytywnych emocji. Wygraliśmy 7-2 prowadząc do przerwy 2-1. Tak wysoko na wyjeździe dawno nie pokonaliśmy żadnego rywala. Nasza zespół podobnie jak w spotkaniu z Rozwojem Katowice słabiej zaprezentował się w pierwszej części spotkania natomiast druga połowa palce lizać. Atak za atakiem napędzany przez naszych pomocników zaowocował strzeleniem siedmiu pięknych bramek. Bramki do zobaczenie wkrótce na naszej oficjalnej stronie. Gole dla Naszego klubu zdobyli: Ariel Ociepka 3, DSC_0335

Artur Zieliński 2

DSC_0536, po jednym trafieniu dodali Marek Jędzrzejewski

marekoraz Łukasz Todorski . DSC_0465

Warto w tym miejscu wyróżnić Ariela, który w ciągu 25 minut drugiej połowy skompletował klasycznego Hatricka. To się nazywa wejście smoka. Dziękuje Wam za super zawody. Ambitna, konsekwentna gra Naszej Sparty zaowocowała przekonywującym zwycięstwem. Tylko tak dalej. Wasz zastępczy KAPITAN.

P.s. Mam nadzieję, że w sobotę również dacie Mi powody do radości i dumy z prowadzenia Naszej Jedenastki i wygramy kolejny mecz.

~ - autor: bksspartakatowice w dniu 11/09/2009.

Jedna odpowiedź to “BKS zmiażdżył 1FC Katowice!!!”