Wojciech Barlik nasz Edvin van der Sar!!!

Wojciech Barlik vel Bary nie puścił już gola od 270 minut. Jeszcze 12 spotkań bez straty bramki i wyrówna rekord bramkarza Czerwonych Diabłów Edvina van der Sara.

W derbach Katowic, czyli meczu z Podlesianką nasz bramkarz był praktycznie bezrobotny. Nasz zespół zagrał konsekwentnie w obronie i w ataku. Pokonaliśmy lokalnego rywala 2:0. Długo jednak nie potrafiliśmy zdobyć gola. Od samego początku spotkania narzuciliśmy naszym rywalom nasz styl gry. Mecz toczył się praktycznie na jednej połowie. Gole były tylko kwestią czasu, choć miałem już chwile zwątpienia zwłaszcza po niewykorzystanej sytuacji sam na sam Marka Jędrzejowskiego. Bramka była jak zaczarowana. Odczarował ją nasz kapitan Maciej Jarosz po kapitalnej akcji z Arturem Zielińskim.

maciek

Artur zaliczył dwie asysty w tym meczu.

Artur

Przy golu zdobytym przez Ariela Ociepkę również popisał się podaniem otwierającym drogę do bramki.

DSC_0335

Brawo!!! Numer 9 na koszulce, w której wystąpił w dniu dzisiejszym Artur zobowiązuje do strzelania bramek. Stało się inaczej. Ja osobiście nie ma nic przeciwko, aby Johnny Bravo popisywał się takimi asystami jak w dniu wczorajszym.

Podsumowując ten mecz posłużę się opinią jednego z sędziów dzisiejszego spotkania.

Cytuję: „Które miejsce zajmujecie w lidze? Piąte – odpowiadam. „Wasza dzisiejsza gra wyglądała jak gra zespołów ligi okręgowej. Myślę, że spokojnie poradzilibyście sobie w wyższej klasie rozgrywkowej!!!”

Panowie, po takich opiniach chce się jeszcze bardziej trenować i podnosić swoje umiejętności. Mam nadzieję, że to nie tylko moje odczucia, ale całej DRUŻYNY.

P.s. Kopiowanie surowo zabronione. Kopiujący poddaje się karze grzywny w kwocie 500 zł, którą przekaże na rzecz klubu w terminie 5 dni roboczych.

~ - autor: bksspartakatowice w dniu 25/10/2009.